Kurumsal Spor Danışmanlığı
Geri

Kurumsal Spor Danışmanlığı

Şirketimiz tarafından tüm örgüt çalışanları için örgüt iklimini ve örgüt bağlılığını artırmada etkili olabilecek, çalışanların memnuniyet ve iş gücünün artışını sağlayacak danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Hareketsiz yaşamdan kurtulmak ve daha sağlıklı, üretken, mutlu ve stresten uzak bir yaşam kalitesi için buradayız.

  • Çalışanlara Yönelik Spor Koçluğu

Çalışanların örgüt bağlılığını ve motivasyonlarını artırmak, onları günlük stresten uzaklaştırmak, kendini daha iyi hissetmesini sağlayarak iş verimini yükseltmek ve özellikle masa başı çalışanlarının hareket yoksunluğu ve ortopedik sorunlarının ez aza indirgenmesini sağlamak için uygun plan ve programlar eşliğinde düzenlenen  spor aktiviteleri uzman spor koçları eşliğinde yapılmaktadır.

  • Yöneticilere Yönelik Spor Koçluğu

Üst düzey yöneticiler ve diğer tüm yönetici kadrolarına yönelik olarak onları iş yoğunluğundan ve stresinden uzaklaştırarak onlara pozitif enerji kazandırarak değişimi kolaylaştırmak ve karar alma ve uygulama süreçlerine katkı sağlamak, iş doyumunu artırmak ve daha iyi bir imaj için sportif aktiviteler uzman spor koçları tarafından verilmektedir.