Fuar ve Kongre Organizasyonları

Güven Plus Grup yaklaşık 10 yıldır farklı konularda ve içerikteki kongre ve fuar organizasyonlarında faaliyet göstermektedir. Çok farklı disiplin ve alanlarda düzenlenen kongre organizasyonlarının her türlü çalışmasına ve ihtiyaçlarına profesyonel olarak destek sağlamaktadır. Bu güne kadar toplam 2016 yılı dâhil olmak üzere toplam 72 kongre organizasyonu düzenlemiş ve ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmıştır. Kongre organizasyonunda oldukça tecrübeli ve kaliteye önem veren bir yapıya sahip olan kurumumuz ulusal ve uluslararası firmaların ürünlerinin tanıtılması, fuar standlarının oluşturulması, hostes, host, manken, tercüman, catering hizmetleri, gibi noktalarda uzman ve profesyonel hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Fuar standları konusunda ilgili firmaların mevcut çalışmalarına göre projeler üretilerek en hızlı ve etkili şekilde ihtiyaçlara cevap verilmektedir. Bu konuda konfor ve kaliteden asla ödün vermemekteyiz.

Uluslararası organizasyonlarda firmanızın fuar alanının farklı olması, diğerlerinden ayrılarak farkındalık yaratacak tasarımlara sahip olmasında, kurumsal kimliğinizin öne çıkmasında ve diğer her türlü detaylarda yanınızda olmaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

Fuar organizasyonlarında veya kongre organizasyonlarında sektöre ya da hizmet alınmak istenen duruma göre Güven Plus Grup size özel tasarımlarıyla hizmet vermekte ve fayda yaratmaktadır.

Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlar ve kongrelerin nerede nasıl yapılacağı, otel, ulaşım, konaklama, gezi, kültürel turlar ve bu oluşturulacak çalışmanın genel anlamda içeriğinin hazırlanması konusunda da profesyonel destek hizmetlerimiz devam etmektedir.

Kongre organizasyonlarınızda sadece kongrenin bilimsel içeriğini oluşturmanız yeterli olacaktır. Geriye kalan her türlü çalışma uzman personel ve ekibimiz tarafından sizin adınıza yapılacaktır. Sizin adınıza sponsorlar ile iletişim ve görüşmelerin sağlanması, toplantı yerinin ayarlanması ve düzenlenmesi, organizasyona yönelik bilgilendirme çalışmalarının ilgili kişi ya da kurumlara yönlendirilmesi, duyuruların ilan edilmesi, web sitesi çalışmalarının gerçekleştirilmesi, banka ve finans çalışmalarının yapılarak bunların sevk ile idaresinin gerçekleştirilmesi, ulusal veya uluslararası resmi anlaşmaların sizin adınıza yapılması sağlanmaktadır.

Ulusal ve uluslararası organizasyonlar başta olmak üzere fuar, kongre, market, tanıtım ve lansmanlarda kullanılmak üzere prezentable ve güler yüzlü ekibimiz ile her türlü ihtiyaçlarınız hızla karşılanmaktadır. Amacımız ve hedefimiz kaliteden ödün vermeden sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza çözümler yaratılmasına katkı sağlamaktır.

Farklı dünya dillerinde ihtiyacınız olan çevirmen ve tercümanlarımızla yine ihtiyacınıza hızla cevap vermekte ve sorunlarınıza çözüm önerileri oluşturmaktayız. Tercüman ve çevirmen ihtiyaçlarınız kurumsal ya da bireysel düzeyde olabilir. Bu konuda sadece ihtiyacınızı belirtmeniz yeterli olacaktır.

Her türlü organizasyon ve toplantılarınızda sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemek ve içecek ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. İhtiyacınız olan ürün çeşidi veya ürün hizmet beklentilerinizi bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Kendi konseptlerimiz ya da sizin kendinize özel hazırlayacağınız konseptlerinize uygun şekilde catering hizmetlerini hızla hizmetinize sunmaktayız. Türk mutfağı başta olmak üzere dünya mutfaklarından örneklerle organizasyon ve toplantılarınıza en görkemli sunumlarla renk katmaya devam etmekteyiz.