Kariyer Danışmanlığı
Geri

Kariyer Danışmanlığı

  • Akademik Kariyer

Teknolojik gelişmelerin hız kazanması ve bireylerin iş hayatı içerisindeki gelecek programlarını daha stratejik ve kalıcı hale getirmek için akademik anlamda sağlam bir temele ihtiyacı bulunmaktadır. Bu temel üzerine inşa edilecek çalışmalar bireyin başta gelecek hayatı ve iş hayatı içerisindeki sosyo-kültürel hayatına katsı sağlayacaktır. Güven Plus Grup A.Ş. bireysel danışanlarına akademik anlamda eksikliği olan konularda profesyonel destek sağlamakta ve danışanlarına katma değer sağlamaktadır. Akademik kariyer planlaması yapan birey, işletme ve kurum yöneticilerine yönelik programlar hazırlanmakta ve akademik geleceğine yönelik projeler geliştirilmektedir.

  • Mesleki Kariyer

İş hayatı içerisinde kalıcı olmak ve aranan kişi olabilmek adına bireyin kendine özgü yetenekleri ve özel becerilerinin oluşması gerekir. Bu nedenle mesleki anlamda yeterlilik sağlaması, sertifika ve yeteneklerine yönelik belgelerin sağlanması yönünde Güven Plus Grup A.Ş. akademik ve iş dünyasının uzmanları tarafından danışanlarına mesleki yeteneklerin daha farkındalık yaratılmasına yönelik eğitim ve gelişim desteği sağlayarak hizmet vermektedir.

  • Yurtdışı Kariyer

Başta eğitim olmak üzere iş hayatı içerisinde farkındalık yaratmak isteyen ve aranan kişi olmak adına ülke dışında kariyer planlayan danışanlarımıza yönelik sunduğumuz bir hizmet türüdür.