ÖFKENİ YÖNET GELECEKTE RAHAT ET


Eğitimin Adı

ÖFKENİ YÖNET GELECEKTE RAHAT ET

Yüklenici

Güven Plus Grup A.Ş

Ortak Kuruluşlar

İstanbul Bilim ve Akademisyenler Derneği

Eğitim Koordinatörü

Yrd. Doç. Dr. Ayça GÜRKAN
(Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı)

Eğitim Danışmanı

Prof. Dr. Ümran SEVİL

Eğitim Yeri

İstanbul

Eğitimin Amacı

 Bu eğitimde; bireylerin öfkeyi yaşam içinde her ortamda olumlu yönetebilmeleri için konu ile ilgili algı, bilgi ve farkındalıklarını artırmak amaçlanmıştır.                         

Eğitimin Süresi

8 Saat (Cumartesi ve Pazar)

Eğitim Tarihi

06-07 Mayıs 2017 (Cumartesi – Pazar)

Eğitimin Şekli

Bu eğitim programında karma sistem ve grup sistemi uygulanacaktır. Katılımcıların eğitim seviyesine göre eğitim koordinatörü tarafından düzenleme gerçekleştirilecektir.

Eğitimin Hedef Kitlesi

Kurum Yöneticileri, Kurum Çalışanları, Öğrenciler, İşletmeciler, Bireyler “Kadın – Erkek”, Ev Kadınları, Sağlık Kurumları Çalışanları, Müşteri Hizmetleri Çalışanları, Güvenlik Kurumları Çalışanları

Eğitimin Gerekçeleri

Günümüzde iş ve sosyal yaşam içerisindeki sorunlar, bireylerin öfkelenmelerine ve ciddi sorunlar yaşamalarına neden olur. Öfkenin, duygu ve davranışa yansıması bireyi olumsuz olarak etkilemektedir. Öfkeyle başa çıkmada kaynakları saptama, risklerden korunma, önleme ve müdahale önemlidir. Bireylerin öfke ile başetmeyi öğrenmeleri toplumsal etkileşimlerinde yapıcı rol oynar.

Eğitimin Stratejileri ve Yapılacak Faaliyetler

- Kurumlar ve bireyler arası politika birliği oluşturabilmek amacıyla iki gün toplam 8 saat yüz yüze eğitim yapılacaktır.
-Kurumlar tarafından önerilen birimlerde çalışanlara öfke ve yönetimi konusunda bilgi verilerek farkındalıkları artırılacaktır.
-Öfke ile başetme konusunda gruplarla vaka tartışmaları yapılacaktır.
-Bireylere, öfke ile başetme konularını içeren el broşürleri verilecek, kurumlar için afiş çalışmaları yapılacak.

Programın Çıktıları

Bu eğitim programında katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Eğitim süresi 4+4 iki gün 8 saat şeklinde olup alanında uzman akademisyen ve bilim insanları tarafından bilgi ile eğitim seminerleri düzenlenecektir. Verilen eğitim seminerlerinde katılımcıların öfke ile başetmeleri, stresi yenmeleri, stres ve öfkeyi avantaja dönüştürme yollarına sahip olacaklardır.

Eğitimin Ücreti

Bu 8 saatlik eğitim programının toplam ücreti 650 TL olup +%18 KDV eklenecektir. Katılımcılar ödemeleri ilgili banka hesabına ya da kredi kartıyla katılım sırasında tek çekim ile yapabileceklerdir.

Banka Hesap Bilgileri

Güven Plus Grup A.Ş.
Finans Bank İkitelli Organize Sanayi Şubesi
TR31 0011 1000 0000 0066 7633 04
Şube Kodu: 00865 Hesap No: 66763304

Önemli Not

Sayın katılımcılar programa katılmak ve bu eğitim programında yer ala bilmek için Güven Plus Grup A.Ş. tarafından size gönderilecek olan katılım formunu doldurup ıslak imzalı olarak şirket mail adresine veya faksına göndermeniz gerekmektedir. Kayıt bedeli yatırılmış olsa bile form doldurmayan katılımcıların ücretleri iade edilerek katılımları iptal edilecektir. Programa katılım sağlayacak kişi sayısı sınırlıdır.

İletişim Bilgisi

Güven Plus Grup Danışmanlık A.Ş.
Finans Müdürü: Deniz ONUR
Kayaşehir Mah. Başakşehir Emlak Konutları, Evliya Çelebi Cad. 1/A D Blok K4 D29 Başakşehir İstanbul
Tel: +90 212 801 40 61
Faks : +90 212 801 40 62
info@guvenplus.com.tr  -  www.guvenplus.com.tr

EĞİTİM DÖKÜMANI İÇİN TIKLAYIN