Kurumsal Eğitim Danışmanlığı
Geri

Kurumsal Eğitim Danışmanlığı

İşletme ve kurumlara yönelik her türlü eğitim desteğinin sağlanması şeklindedir. Güven Plus Grup A.Ş. bünyesinde yatırım, yönetim, pazarlama, psikoloji, strateji, ar-ge, kalite yönetimi ve iletişim konularında profesyonel olarak destek vermekteyiz.

  • Yurtiçi Eğitim Kurumları Temsilcilikleri

Uluslararası eğitim alanında Güven Plus Grup danışanlarına arzu ettikleri eğitim boyutunda ülke dışı eğitim kurumları ile iletişime geçerek gerekli çalışmaları danışanları adına gerçekleştirmektedir. İlgili eğitim kurumları hakkında bilgilerin toplanması, analiz edilmesi ve raporlanması şeklinde hareket ederek danışanlarına yönelik kıyaslama avantajı ve şansı sağlamaktadır. Ayrıca Güven Plus Grup ile anlaşmalı olan ülke dışı eğitim kurumlarına yönelik kayıt, konaklama, burs ve ulaşıma ilişkin destek sağlayarak danışanlarının iş yükünü azaltmaktadır.

  • Departmanlara Göre İnsan Kaynakları Eğitimi

İşletme ve kurumların insan kaynakları departmanlarını aktif ve verimli hale getirilmesi konusunda sağlanan bir destek türüdür. Güven Plus Grup kendi bünyesinde hizmet aldığı uzman personel ve kadrosuyla işletme ve kurumların insan kaynakları departmanlarının daha profesyonel, işine hakim, değerlendirme ve raporlama konusunda çalışanlara katkı sağlamakta ve fayda yaratmaktadır. Ayrıca işletme ve kurumların başta pazarlama, üretim, mühendislik, Ar-Ge, reklam, finansman ve halkla ilişkilere departman yönetici ve çalışanlarına yönelik eğitim programları düzenleyerek katkı sağlamaya devam etmektedir.