Spor Koçluğu
Geri

Spor Koçluğu

Sporcuların gelişimi ve istenilen performansa ulaşmak için sorunların üstesinden gelmeyi öğrenmesi, kendisi ve takımı için konulan hedeflere ulaşılmasında ve başarı için sistemli, zamana bağlı ve çok yönlü bir çalışma sunulmaktadır.

  • Kadınlarda Spor Koçluğu

Vücut analizi yapılarak yağ kas ve diğer özel durumlara göre programlar hazırlamak, hayatınıza hareket ve sağlık katmak, normal doğumu kolaylaştırmak, doğum öncesi ve sonrası sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir süreç geçirmenize yardımcı olmak, iş hayatına dönüşünüzü kolaylaştırmak, sağlıklı ve estetik görünümünüze dönüşünüzü hızlandırmak için uzman koçlar eşliğinde destek sunulmaktadır.

  • Erkeklerde Spor Koçluğu

Fazla kilolarınızdan kurtulmak, özgüveni ve iletişim becerisi yüksek, daha güçlü, daha esnek, daha fit olmanız için kişiye özel hizmetler sunulmaktadır.

  • Okul Öncesi Spor Koçluğu

Çocukların ilk gelişim döneminde psikomotor becerilerin kazanılmasında ve doğru spor branşlarına yönelmesi ve doğru hareket gelişimi için hizmetler sunulmaktadır.

  • Okul Dönemi Spor Koçluğu

Okul döneminde çocukların fiziksel gelişimin desteklenmesi, derslerdeki başarılarının artırılması, aile-kulüp ve okul üçgeninde sağlıklı ilişkiler kurulması, çevrelerini keşfederek iletişim becerilerinin üst düzeye taşınması amacıyla sportif ve bedensel etkinlikler sunulmaktadır.

  • Yaşlılık Dönemi Spor Koçluğu

İlerleyen yaşla birlikte ortaya çıkan ortopedik rahatsızlıkların ez aza indirgenmesini sağlayıcı, daha iyi bir yaşam kalitesine ulaşılması, bu dönemde yavaşlayan refleksler ve fiziksel bitkinlikten kurtulmak ve daha dinç olmak için hizmet sunulmaktadır.

  • Rehabilitasyon Dönemi Spor Koçluğu

Sporcuların sakatlık veya herhangi bir rahatsızlık sonrası spora dönüş süresinin kısaltılması ve daha güçlü bir geri dönüş sağlanmasına yönelik hizmet sunulmaktadır.